NL FR

4-daagse fietsvakantie Veluwe Zuid

4-daagse fietsvakantie Veluwe Zuid

4 dagen
vanaf € 299 p.p.

 Liefst 32.000 km veilige fietspaden, een uitstekende infrastructuur en een vlak landschap maken van Nederland hét ultieme fietsland, waar het bijzonder aangenaam fietsen is. Wilt u Nederland op z’n best zien, dan is de fiets het ideale vervoermiddel. U ontdekt de mooiste plekjes waar u anders niet snel komt. Gedurende 3 dagen fietst u (eigen fiets of huurfiets) door de geurige bossen van de Veluwe, van hotel naar hotel, een dagelijks traject van 45 à 55 km. U bepaalt vrij het tempo en de stops onderweg, en uw bagage wordt telkens overgebracht naar de volgende bestemming. Makkelijker kan niet.

Inbegrepen

  • 1 nacht in Fletcher Hotel De Buunderkamp **** (Wolfheze)
  • 1 nacht in Fletcher Hotel Doorwerth-Arnhem **** (Doorwerth)
  • 1 nacht in Fletcher Klein Zwitserland **** (Heelsum (Arnhem))
  • 3x uitgebreid ontbijt
  • 3x 3-gangendiner (à la carte, exclusief dranken)
  • door ANWB speciaal samengestelde fietsroutes met highlights voor onderweg
  • dagelijks transport van uw bagage naar het volgende hotel (MAX. 10 KG)
  • gratis parkeren bij het starthotel (Fletcher Hotel De Buunderkamp)
  • gratis wifi

Geldigheid



Prijs per persoon op basis van een comfort 2-persoonskamer.

01/03/25-30/06/25, 01/09/25-31/10/25: € 299
01/07/25-31/08/25: € 309

Single kamer
01/03/25-31/03/25, 01/10/25-31/10/25: € 379
01/04/25-30/06/25, 01/09/25-30/09/25: € 439
01/07/25-31/08/25: € 449

Toeslag indien vrijdag in het verblijf
01/03/25-31/10/25: € 7/persoon

Toeslag indien zaterdag in het verblijf
01/03/25-30/06/25, 01/09/25-31/10/25: € 13/persoon
01/07/25-31/08/25: € 7/persoon

Het is mogelijk om uw verblijf te verlengen met een extra nacht in het starthotel (aan het begin of op het einde van de rondreis)

De volgorde van de hotels kan niet omgewisseld worden.

Er wordt gefietst op dag 2 t/m dag 4. Op de laatste dag fietst u terug naar het eerste hotel, waar uw auto geparkeerd staat.

Fiets zelf mee te brengen of vooraf te reserveren. Huur elektrische fiets: € 60 p.p voor het volledige arrangement, ter plaatse te betalen.

Opgelet: bagage: 1 koffer van max. 10 kg/persoon.

Geen andere kortingen van toepassing.
De volledige verblijfsduur moet binnen de opgegeven periode vallen (bij overlapping van 2 prijsperiodes geldt de duurste periode).
Facultatief: annulatieverzekering (6% op de totale prijs met een minimum van € 15 p.p.).
100% kosten bij wijziging of annulatie (tenzij je kiest voor een annulatieverzekering en mits een geldige annulatiereden).

Optioneel

Huur elektrische fiets: € 60 p.p. voor het volledige arrangement, ter plaatse te betalen.

Programma

Dag 1: aankomst in Fletcher Hotel De Buunderkamp. Dit rustieke 4 sterrenhotel ligt in de groene bossen. U kan hier genieten van natuur, rust en ruimte. Geniet nog van een drankje in de gezellige bar of een duik in het binnenzwembad. Het 3 gangendiner is een fijne afsluiter van deze eerste dag.

Dag 2: ontbijt. Het traject loopt vandaag naar Fletcher Hotel Doorwerth in Doorwerth-Arnhem. Het landgoed telt 10 ha en is gelegen aan de rand van de Veluwe in een bosrijke omgeving. Op slechts 3 km van het hotel kunnen geschiedenisliefhebbers een bezoek brengen aan het middeleeuws kasteel Doorwerth uit de 13de eeuw. Dit kasteel is prachtig gelegen in de uiterwaarden van de Rijn en herbergt 3 musea. In de omgeving vond, tijdens de Tweede Wereldoorlog, de Slag om Arnhem plaats. Bezoek er het Airborne Museum, het enige slagveldmuseum van Nederland. In het hotel kan u ontspannen in het binnenzwembad en nadien genieten van een drankje in de bar. ‘s Avonds een 3 gangendiner.

Dag 3: ontbijt. Vandaag fietst u naar Heelsum. Deze streek behoort tot de groenste gebieden van Nederland met o.a. het Nationaal Park Veluwezoom, een heuvelachtig bos- en heidelandschap van bijna 5.000 ha, en het Nationaal Park de Hoge Veluwe, het grootste natuurreservaat van Nederland met het beroemde Kröller-Müller museum. Na een dagje fietsen overnacht u vandaag in het Fletcher Hotel Klein Zwitserland in Heelsum. Ook hier kan u relaxen in het binnenzwembad en wacht u ‘s avonds een heerlijk 3 gangendiner.

Dag 4: ontbijt. Nadien fietst u terug naar uw auto in Wolfheze. Vertrek naar huis.

Niet inbegrepen

  • fiets zelf meebrengen of vooraf te reserveren (elektrische fiets: € 20/dag, ter plaatse te betalen)
  • verblijfstaks en service charge: (€ 3 p.p.p.n., ter plaatse te betalen)
  • lunchpakket: € 16,50 (ter plaatse te betalen)

Boekingscode:

GELP0046

Bijzonderheden

  • verblijfstaks: € 3/persoon/nacht (ter plaatse te betalen).

Fletcher Hotel De Buunderkamp ****

Nederland > Gelderland > Gelderland - Wolfheze

Dit viersterrenhotel kan uitpakken met een prachtige ligging in de bossen van Wolfheze, niet ver van het levendige centrum van Arnhem. Comfortabele kamers, een lekker restaurant, faciliteiten voor fietsers, een binnenzwembad, veel rust en ruimte... perfect voor een ontspannend weekendje weg.

golfclub in het hotel of in de
nabijheid
141
huisdieren toegelaten
173
gratis parking
160
Oplaadpunt elektrische wagens
221
restaurant
162
bar
155
room service
178
wellnessfaciliteiten
149
fietsen beschikbaar
135
Overdekte fietsstalling
223
24-uursreceptie
222
overdekt zwembad
168
kamers toegankelijk voor rolstoelgebruikers op aanvraag
177
lift
159
gratis wifi
179
bad en/of douche
170
haardroger
218
kluisje
174
koffie- en/of theefaciliteiten
175

Informatie over hotel Fletcher Hotel De Buunderkamp

Geldig:

Gelderland - Wolfheze

Wolfheze staat bekend om zijn archeologisch beschermde opgravingen en is omringd door een prachtige natuur. Het Nationaal Park de Hoge Veluwe en de bruisende stad Arnhem liggen vlakbij.

Ligging

mooie en rustige ligging, midden in de Veluwse bossen. Er zijn talrijke fiets- en wandelmogelijkheden in de bossen van Wolfheze. Bezoek zeker het Nationaal Park De Hoge Veluwe op 10 km. Het centrum van Arnhem ligt op 11 km, goed voor een dagje cultuur en shopping. Het Kröller-Möller museum (met de op één na grootste Van Gogh verzameling) bevindt zich op 20 km. U kan dieren spotten in de Burgers' Zoo op 13 km of in het Ouwehands Dierenpark op 16 km.

Transport

per auto: 216 km (Brussel).

Faciliteiten

in het à-la-carterestaurant geniet u van heerlijke culinaire gerechten. Voor uw ontspanning is er de wellness met sauna en Turks stoombad. Binnenzwembad, tafeltennis. Verhuur van elektrische fietsen en oplaadpunt. Fietsenstalling. Golfclub Heelsum op 5 km.

Kamers

een totaal van 101 kamers (16 m²). Ze zijn modern ingericht met warme toetsen. Bureau en verzorgingsproducten. De comfort kamers zijn niet bereikbaar met de lift. Geen airconditioning.

Bijzonderheden

  • verblijfstaks: € 3/persoon/nacht (ter plaatse te betalen).

Fletcher Hotel De Buunderkamp ****
Fletcher Hotel De Buunderkamp ****

Beoordeling voor hotel Fletcher Hotel De Buunderkamp

Dit hotel werd beoordeeld door 363 gasten

Ligging
Algemene delen:
Ontbijt:
Netheid:
Grootte kamer:
Meubilair:
Bed:
Geluidsisolatie:
Badkamer:
Service/onthaal:
9.2/10
8.8/10
9.1/10
8.9/10
8.9/10
8.7/10
9/10
8.8/10
8.7/10
9/10
Gemiddelde score van 8.9/10

Voeg een berichtje toe

Vorige stap

© Copyright Holidayline, 2000-, All rights reserved. Cloud hosting by Domeinnamen, Website en E-mail dedicated server hosting door COMBELL
Doorsturen naar een vriend

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

Feedback

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Openingsuren callcenter :

maandag 9u - 18u
dinsdag 9u - 18u
woensdag 9u - 18u
donderdag 9u - 18u
vrijdag 9u - 18u
zaterdag
enkel per telefoon
10u - 16u

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 52
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!