NL FR

Parador de Lorca ****

parking (betalend)
161
Oplaadpunt elektrische wagens
221
restaurant
162
room service
178
wellnessfaciliteiten
149
overdekt zwembad
168
lift
159
airconditioning
169
gratis wifi
179
bad en/of douche
170
haardroger
218
kluisje
174
minibar
176

Spanje > Murcia > Murcia - Lorca

Historie en comfort gaan hier hand in hand samen in deze bijzondere Parador. Lorca is een goede bestemming voor wie geïntereseerd is in cultuur en historie.

Vraag hier je offerte aan

Murcia - Lorca

Bekend als barokke stad vanwege zijn talrijke barokke monumenten in het historische centrum. Het kasteel van Lorca bevindt zich boven de stad en is van ver te zien. Sinds de restauratie is het kasteel zeker een bezoek waard. Er zijn tal van andere bezienswaardigheden in de omgeving zoals de middeleeuwse stadsmuren, christelijke torens, de Joodse buurten, overblijfselen van irrigatiesystemen... sinaasappel- en wijnvelden.

Ligging

bovenop een heuvel met zicht op de stad en de wijde omgeving. De stad was destijds een kruispunt van 3 culturen: Joden, christenen en moslims. Er zijn tal van barokke gebouwen, kerken, synagoges, paleizen... Deze stad wordt ook wel de stad van de 100 wapenschilden genoemd. Murcia (op 75 km), Cartagena (op 96 km).

Transport

per auto: 2.012 km (Brussel). Luchthaven: Murcia op 75 km.

Faciliteiten

een gebouw met een geheel eigen stijl opgetrokken met lokale materialen maar in harmonie met de omgeving. De restanten van het vroegere kasteel van Lorca werden bewaard en zijn nog altijd zichtbaar. Het interieur is een schitterende mix van oud en nieuw. Mooie spa met binnenzwembad. Aangenaam terras. In het restaurant wordt een traditionele keuken geserveerd.

Kamers

152 kamers in een hedendaagse elegante stijl, allen met een mooi uitzicht op de stad, de vallei of de Parador.

Beoordeling voor hotel Parador de Lorca

Dit hotel werd beoordeeld door 4 gasten

Ligging
Algemene delen:
Ontbijt:
Netheid:
Grootte kamer:
Meubilair:
Bed:
Geluidsisolatie:
Badkamer:
Service/onthaal:
8.8/10
9.2/10
9.8/10
9.8/10
9.2/10
9/10
8/10
8.5/10
9/10
9.8/10
Gemiddelde score van 9.1/10

Voeg een berichtje toe

Reacties van klanten voor hotel - Parador de Lorca

  • LET OP de gps leid je door de oude stad heel stijl omhoog door smalle kronkelende straatjes! Er is een makkelijkere weg heen en terug.
    We hadden HP de keuze was heel uitgebreid en erg lekker. Spijtig dat het restaurant maar om 20u30 open gaat en je dus begint te eten rond 21u en eindigt rond 22u30.
    De ligging nodigt niet uit om 's avonds weg te gaan, te geisoleerde ligging. Weinig bezoekingswaard in de omgeving. Geen terras aan de kamer, weinig te beleven in het hotel.
    Enkel Spaanse zenders op tv. Goede parkeergelegenheid. Super vriendelijk personeel.

    Gepost door Schuermans op 20/02/2025

    Reageer op dit bericht

    * verplicht veld

    Verstuur je reactie

  • Een zeer goed gelegen hotel met veel romantische hoekjes om van het uitzicht rustig te genieten.

    Gepost door Hilde Van Eeghem op 25/10/2024

    Reageer op dit bericht

    * verplicht veld

    Verstuur je reactie

  • Zeer tevreden over de gastvrijheid.

    Gepost door Van den Broeck op 23/10/2024

    Reageer op dit bericht

    * verplicht veld

    Verstuur je reactie

Vorige stap

© Copyright Holidayline, 2000-, All rights reserved. Cloud hosting by Domeinnamen, Website en E-mail dedicated server hosting door COMBELL
Doorsturen naar een vriend

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

Feedback

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Openingsuren callcenter :

maandag 9u - 18u
dinsdag 9u - 18u
woensdag 9u - 18u
donderdag 9u - 18u
vrijdag 9u - 18u
zaterdag
enkel per telefoon
10u - 16u

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 52
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!