Ecologie en design ontmoeten elkaar in Starhotels E.c.ho, het enige hotel in Milaan met het Green Globe-certificaat. De stijl kan het best omschreven worden als eco-chic, met dezelfde nadruk op beide woorden. Op culinair vlak is de samenwerking met Eataly een belangrijke troef van dit hotel. Dankzij de ligging vlak bij het centraal station, geldt Starhotels E.c.ho als een prima uitvalsbasis om het historisch centrum en de talrijke winkelstraten te verkennen.
vanaf € 114,00 p.p.
Ontbijt niet inbegrepen
Geldig:
Ligging
vlak bij het treinstation Centrale (240 m), een mooi spierwit gebouw uit de periode van Mussolini dat symbool stond voor de macht van het fascistisch regime. Deze ligging is best interessant voor wie cultureel en historisch Milaan wil bezoeken: een mooie wandeling langsheen de winkelstraten brengt u in ongeveer 40 minuten naar de Duomo (10 minuten per metro), een gotisch pareltje in het hart van de stad. Onderweg passeert u het Teatro alla Scala en de Galleria Vittorio Emanuele II. Publieke parking op 50 m (vanaf € 30/24 uur).
Metro
Caiazzo (groene lijn 2) op 200 m en Centrale (groene lijn 2, gele lijn 3) op 450 m. De lijnbussen naar de luchthavens van Linate en Malpensa vertrekken vanuit dit station.
Faciliteiten
grootse lobby met receptie en een ruime lounge. De natuurafbeeldingen, van vloer tot plafond, geven u de indruk naar een mooie tuin te kijken; het ecologisch thema wordt u al meteen duidelijk. De bar wordt bij mooi weer uitgebreid naar het terras, dat uitkijkt op een klein kapelletje. Het Orto Green Food & Mood restaurant serveert elke morgen een uitgebreid ontbijtbuffet. Dankzij de samenwerking met het gekende Eataly, serveert men hier zowel 's middags als 's avonds excellente gerechten; verse Italiaanse en biologische producten primeren. Mogelijkheid tot halfpension.
Kamers
143 aangenaam ingerichte kamers in lichte en natuurlijke kleuren. De kamers zijn het bewijs dat comfort en ecologie perfect samengaan: de vloerbekleding, het behang, de verlichting, het beddengoed,... alles heeft een ecolabel. Badjassen en pantoffels. Parket. Naar keuze: superior kamers (18 m²) of deluxe kamers (21 m², soms met balkon of terras), beide types voor max. 2 personen.