Groot stadshotel met 480 kamers goed gelegen om de highlights van deze hoofdstad te verkennen. Het gevarieerde ontbijt zorgt voor een boost om op ontdekking te gaan in deze stad waar opvallende architectuur, minimalistisch design en maritieme sfeer de sleutelwoorden zijn. Laat u onderdompelen in de saunacultuur, geniet van een lekkere koffie in een van de vele koffiebars en scheep in voor een boottochtje naar een van de meer dan 300 eilanden.
vanaf € 101,00 p.p.
Ontbijt inbegrepen
Geldig:
Helsinki
Gelegen aan de Finse Golf en met meer dan 300 eilanden voor de kust, biedt deze hoofdstad een boeiende mix van modern design in combinatie met een maritieme sfeer. Kunst en architectuur zijn hier prominent aanwezig. De iconische Uspenski-kathedraal is een erfenis van het Russische tsarenrijk. De moderne Temppeliaukiokerk is een uniek, in een rots gehouwen kerk met een koepel van koper en glas. De ivoorwitte domkerk gaat met alle aandacht lopen op het Senaatsplein. Snuif de sfeer op in Kauppatori, de levendige markt aan de haven naast de Oude Markthal. De bibliotheek Oodi is een knap staaltje van moderne kunst; het golvende gebouw combineert hout, glas en staal. Een veerboot brengt u in een kwartiertje naar Suomenlinna, een forteiland voor de kust gelegen. Ontdek meer over Finse geschiedenis in het openluchtmuseum Seurasaari.
Ligging
naast het Kammpi shoppingcenter en vlak bij het Parlement. Tegenover het hotel bevindt zich het Natuur Historisch museum.
Faciliteiten
sfeervolle lobbybar met receptie. Het is een gezellig ontmoetingsplaats waar u wat kan bijpraten na een drukke dag. Het gevarieerde en lekkere ontbijt neemt u in de Presidentti zaal op de 3de verdieping. Lokale smaken, verse producten en hapjes, bereid in de eigen keuken, zorgen voor een aangename start van de dag. In Bistro Manu (gesloten op zondag) bent u welkom voor een snelle lunch, een drankje of een meer uitgebreid diner. De keuken serveert zowel klassieke menu's als internationale gerechten met een Finse twist. Fitnessruimte.
Kamers
in dit typisch stadshotel worden 480 kamers aangeboden. Het bekende Finse mode- en designmerk Ivana Helsinki, tekende voor het typische interieur. Verspreid over de verschillende verdiepingen brengt de inrichting Finse kenmerken tot leven. Innerlijke kracht, midzomernacht, magisch bos, sereniteit en winterstorm, fungeren als thema voor het design van de kamers. Standaardkamers queen (17-19 m²) of king (21 m²). Bureau. Kleine koelkast.
Bijzonderheden
- het binnenzwembad en de sauna zijn gesloten voor renovatie. Heropening voorzien in de zomer van 2027.