H1898 ****

Kamerverdeling voor verblijf van 10/04/2025 tem 13/04/2025

  • single: kamer voor 1 persoon met één bed
  • double/2-persoonskamer: kamer voor 2 personen met één groot bed
  • twin: kamer voor 2 personen met twee aparte bedden
  • double single use: dubbele kamer voor alleengebruik
  • triple: kamer voor 3 personen, meestal met één groot bed + 1 apart bed
  • quadruple: kamer voor 4 personen

een totaal van 169 koloniaal geïnspireerde kamers die gezellig en stijlvol werden ingericht. Ze zijn voorzien van haardroger, make-upspiegel, badjassen en pantoffels. We reserveren voor u naar keuze: classic kamers (21 m², gelegen aan de binnenplaats van het hotel) of superior kamers (22 m², straatzicht).

Klik op één van onderstaande links om een kamer te selecteren.

No pets allowed.
De geselecteerde tariefvoorwaarden zullen onverminderd toegepast worden.

De kamer werd toegevoegd aan je boeking

Aantal personen nog te verdelen in één of meerdere kamers: 2

Hier kunt u een andere datum kiezen voor uw verblijf.

 
(dd/mm/jjjj)
Raadpleeg beschikbaarheid
parking (betalend)
161
restaurant
162
bar
155
room service
178
fitnessruimte
157
24-uursreceptie
222
openluchtzwembad
167
lift
159
kluisje
174

Spanje > Cataluna

Magnifiek, historisch hotel met topligging aan de Ramblas. Dakterras met zwembad en wow-uitzicht. Bezienswaardigheden én het strand op wandelafstand.

Boeken

vanaf € 98,30 p.p.
Halfpension
Geldig:

Ligging

een handige en centrale ligging aan de beroemde Ramblas in het hart van Barcelona. Tal van toeristische trekpleisters liggen op luttele minuten stappen: de overdekte markt La Boquería, de Plaça Catalunya, de gotische wijk,... Bovendien heeft u er vlot toegang tot ieder type van openbaar vervoer. Het Barceloneta-strand bevindt zich op 2,5 km.

Metro

Liceu op 400 m.

Faciliteiten

het hotel bevindt zich in een 19de-eeuws gebouw met een grote historische en architecturale waarde. Receptie en bibliotheek. Er is een mooie bar met koloniaal interieur, ook geliefd bij locals. Restaurant El Nido biedt u de kans om een authentiek Catalaanse keuken te ontdekken. Een absolute blikvanger is het verwarmde zwembad op het dak. Het panoramisch zicht op Barcelona is indrukwekkend. Uitstekende spa met binnenzwembad, sauna en stoombad. Privéparking (betalend).

Kamers

een totaal van 169 koloniaal geïnspireerde kamers die gezellig en stijlvol werden ingericht. Ze zijn voorzien van haardroger, make-upspiegel, badjassen en pantoffels. We reserveren voor u naar keuze: classic kamers (21 m², gelegen aan de binnenplaats van het hotel) of superior kamers (22 m², straatzicht).

Boeken

Vorige stap

Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!